wybierz

Komplet Ventura GT

Motormania pisze:

Modeka w ostatnich latach pnie się ku górze i pokazuje nam coraz to nowsze i bardziej zaawansowane technologie. Trzeba przyznać, że z roku na rok kurtki i spodnie są coraz ciekawsze i coraz lepiej wykonane. Do ich produkcji wykorzystuje się materiały bardzo dobre jakościowo i widać to również w testowanym komplecie.
Ciekawe rozwiązania, takie jak regulowana napa przy kołnierzyku, czy wodoszczelne wkładka na dokumenty w wewnętrznej kieszeni to niby błahostki, ale okazuje się, że na co dzień są zaskakująco praktyczne.

Co do stylistyki ograniczymy swój komentarz, bo to każdy musi ocenić sam. Powiemy tylko, że byliśmy bardzo zadowoleni, że nie otrzymaliśmy wersji czarnej. Niemiecko-finezyjne połączenie barw w Ventura GT spodobało nam się bardzo.

Już w pierwszych dniach spędziliśmy kilka uroczych godzin na motocyklu w strugach deszczu. Efekt – przemoczone stopy, dłonie, jakimś cudem wodę miałem nawet w kasku, ale Ventura GT wytrzymała, więc osłaniane przez nią części ciała pozostały suche.

Z kolei przy wysokich temperaturach pozbywamy się warstw wewnętrznych, a do tego otwieramy kilka przeróżnych otworów wentylacyjnych. Efekt? Komfortowa jazda również w upałach!

Zestaw Ventura GT jest wytrzymały, wygląda całkiem dobrze, świetne sprawdza się w bardzo szerokim zakresie temperatur, a do tego oferuje zestaw zaawansowanych ochraniaczy.

Pełny test:zobacz test na stronie motormania.pl