wybierz

Konkurs fotograficzny

Wraz z portalem Ścigacz.pl przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym główną nagrodą do zgarnięcia jest nasza kurtka. Do wyboru będziecie mieli dwa modele – męska  Askari oraz damska Megan. Będą również nagrody pocieszenia w postaci użytecznych preparatów Hey Tex Wash do prania odzieży wyposażonej w membrany.

Przez następne dwa tygodnie, czyli do 22. września do końca dnia, czekamy na zdjęcia z Waszych wakacyjnych wypraw, podróży i wypadów za miasto. Ważne, aby na zdjęciu uwieczniony był element bezpośrednio nawiązujący do motocyklowej podróży. Możecie to być Wy, Wasz motocykl lub cokolwiek innego, kojarzącego się z turystyką motocyklową – liczymy na Waszą kreatywność. Na podstawie nadesłanych zdjęć, 3-osobowa komisja wyłoni zwycięzcę oraz przyzna pięć wyróżnień. W trakcie oceniania pod uwagę brane będą między innymi: jakość zdjęcia, pomysł na jego wykonanie, kompozycja i ogólne wrażenie. Uwaga: do przesyłanych zdjęć musicie posiadać prawa autorskie.

Fotografie możecie wysyłać na adres konkurs@scigacz.pl w temacie wpisując „Modeka – motocyklowe wakacje”. Zwycięzcy zostaną powiadomieni za pośrednictwem e-maili, z których nadesłane zostały zgłoszenia do konkursu. Lista szczęśliwców, która zgarnie nagrody ufundowane przez Modeka Polska, zostanie opublikowana na portalu Ścigacz.pl po zakończeniu konkursu.

Jednym z warunków wzięcia udziału w konkursie jest zapoznanie się z jego regulaminem, dostępnym TUTAJ. Życzymy powodzenia!