wybierz

Modeka na targach motocyklowych

Już w najbliższych dniach nowości z kolekcji Modeki na sezon 2014 będzie można obejrzeć na dwóch imprezach motocyklowych: we Wrocławiu i Poznaniu.
– Na stoisku nr 10a oraz podczas pokazu mody motocyklowej, który odbędzie się na scenie targów, zaprezentujemy ofertę naszego wrocławskiego salonu firmowego. Oprócz gorących nowości Modeki, zobaczycie również odzież skórzaną Dainese oraz tekstylia z Gore-Texem debiutującej na polskim rynku marki DANE.
W tym samym czasie we wrocławskim Salonie Modeka przy ul. Gajowickiej 114-116 będą trwały dni otwarte. Zaplanowaliśmy między innymi jazdy testowe w topowych kurtkach Modeki i kaskach Schuberth oraz zniżkę 10% na cały asortyment sklepu. Zapraszamy!

Więcej informacji o Wrocław Motorcycle Show: http://wms.info.pl/

Z kolei w dniach 27-30 marca zapraszamy do hali Międzynarodowych Targów Poznańskich na Motor Show Poznań. Spotkamy się na stoisku nr 7, gdzie pokażemy wybrany asortyment naszego salonu Motorway Poznań, a wiec Modekę, Dainese i DANE. Ponadto organizator wystawy zaplanował specjalną atrakcję tylko dla motocyklistek. Event pod  hasłem Miasto Kobiet przez trzy dni będzie towarzyszył targom motoryzacyjnym. W programie m.in. metamorfozy z wykorzystaniem odzieży motocyklowej prowadzone przez Maję Sablewską oraz pokaz mody. Będziemy tam z Modeką!
Dodatkowo, na czas trwania targów zaplanowaliśmy dni otwarte w naszym salonie Motorway Poznań. Szczegółowe informacje podamy niebawem.

Więcej informacji o wystawie Motor Show: http://www.motorshow.pl/ oraz o Mieście Kobiet: http://www.motorshow.pl/pl/wydarzenia/miasto_kobiet/