O marce Modeka


Wszystko zaczęło się w roku 1946, kiedy August Oberkönig założył w Beckum firmę Beckumer Lederbekleidungswerk. Była w niej projektowana, szyta i sprzedawana skórzana odzież zarówno ochronna, jak i przeznaczona do codziennego użytkowania.

Po 24 latach, czyli w roku 1970 wprowadzono na rynek zupełnie nową markę – Belmo. W jej ofercie pojawiła się tylko skórzana odzież motocyklowa. Dzięki stylowym kombinezonom motocyklowym, Belmo bardzo szybko zdobyła popularność na niemieckim rynku ubrań motocyklowych.

Natomiast narodziny marki Modeka miały miejsce w roku 1985. To właśnie wtedy, na przełomie lat 80-tych i 90-tych, rynek odzieży motocyklowej ukształtował się na nowo. Głównie dzięki systematycznie zwiększającemu się zainteresowaniu nie tylko skórzaną, ale przede wszystkim tekstylną odzieżą motocyklową.

Od tego momentu minęło już kilkadziesiąt lat, w ciągu których ubrania motocyklowe marki Modeka były (i wciąż są!) projektowane i udoskonalane. Tworzymy produkty z najlepszym możliwym stosunkiem jakości do ceny. Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy na motocyklu. Możemy śmiało stwierdzić, że nasze ubrania motocyklowe były w prawie każdym miejscu na świecie – oczywiście wraz ze swoimi właścicielami.

Ponad 75 lat doświadczenia, ponad 300 różnych produktów w aktualnej kolekcji, 101 różnych rozmiarów, miliony zadowolonych użytkowników na całym świecie i niezliczone ilości kilometrów, które przejechały ubrania motocyklowe marki Modeka.

Przekonaj się o tym na własnej skórze!