wybierz

Rękawice Air Racer

scigacz.pl pisze:

Skóra użyta do wykonania rękawic jest miękka i elastyczna, dzięki czemu szczególnie dobrze dopasowuje się do wewnętrznej powierzchni dłoni oraz palców. Dla lepszego i pewniejszego chwytu, kciuk oraz jego okolice pokryte zostały silikonowymi napisami Modeka.
W trakcie użytkowania rękawic zakres komfortowych dla użytkownika temperatur mieści się w przedziale 10°C – 27°C.
Po półrocznym teście rękawice wyglądają praktycznie jak nowe. Za wyjątkiem zmechacenia wyściółki wewnątrz mankietu oraz naturalnych zagnieceń w miejscach zgięć, nie pojawiły się żadne symptomy nadmiernego zużycia. Tym bardziej, że w trakcie testu rękawice niejednokrotnie narażone były na działanie deszczu oraz palącego słońca. Żaden z tych czynników nie spowodował spękania skóry, czy obniżenia wytrzymałości szwów, które do chwili obecnej pozostają w nienaruszonym stanie. Pod tym względem Modeka Air Racer wypada na prawdę świetnie.
Wprawdzie próżno w nich wypatrywać oznak usportowienia, czy też zaawansowanych technologii, jednak dla przeciętnego motocyklisty i tak nie miałyby one większego znaczenia. W zamian za to otrzymujemy sensowny stosunek jakości i trwałości do ceny, który powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Pełny test: zobacz test na stronie scigacz.pl

Specyfikacja: Modeka.pl – Air Racer