Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php:2758) in /wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1164
Spodnie Extremadura – Modeka

wybierz

Spodnie Extremadura

Motormania pisze:

Spodnie można połączyć w zestaw z kurtką Extremadura, ale my używaliśmy ich z dwoma innymi modelami kurtek Modeka. Suwak na całym obwodzie sprawdza się idealnie, a obecny jest też krótki suwak.
Poza tym Extremadura jest bogata w regulację. W pasie znalazły się dwa rzepy, ściągacze regulujące szerokość nogawki są na udzie i łydce, a przy kostce obecne są aż dwa, długie suwaki.
Komfortowi noszenia i użytkowania nie da się zarzucić zupełnie niczego – widać, że Modeka nie spoczywa na laurach i nieustannie udoskonala swoją ofertę.
Dzięki wentylacji spodnie można użytkować przy dość sporych temperaturach.
Śmiganie po mieście przy wskazaniach oscylujących w okolicy 0 st. C też nie jest dla Modeki przesadnym wyzwaniem. W kwestii wytrzymałości spodni, jest idealnie. Po całym sezonie użytkowania nie ma nawet jednej, najmniejszej wady.
Ich zaletami jest wygląd, bardzo szeroka praktyczność i potężna wygoda użytkowania. Poza piankowymi ochraniaczami na biodrach, wad nie znaleźliśmy, a wierzcie nam, że szukaliśmy.
Według nas, w przypadku Modeki Extremadura, za kwotę 790 złotych otrzymujecie kawał solidnych, nieźle wyglądających i dobrze wykonanych spodni motocyklowych. Polecamy!

Pełny test: zobacz test na stronie motormania.pl