wybierz

Poznaj Kurtkę Modeka Aeris: Wentylacja, której oczekujesz, bezpieczeństwo, którego wymagasz

Aeris jest tegoroczną nowością w naszej turystycznej kolekcji. Chcieliśmy stworzyć nowoczesną i funkcjonalną kurtkę motocyklową, dla osób, które potrzebują bardzo wydajnej wentylacji, a jednocześnie zmieścić się w umiarkowanym pułapie cenowym. I tak właśnie powstała Aeris.

Do jej konstrukcji użyliśmy sprawdzonych i lekkich materiałów – poliester 600D wzmocniliśmy panelami z poliestru 900D i wyposażyliśmy w wydajną wypinaną membranę Humax oraz wypinane ocieplenie. W ciepłe dni Aeris zaoferuje ci bardzo rozbudowany system wentylacji AirVent oraz Air Draft w postaci zamków i paneli (w tym bardzo duży panel na plecach), które zapewniają swobodny przepływa powietrza.

O świetnie dopasowanie zadba duża ilość pasów z płynną regulacją, a ergonomiczne kieszenie, wśród nich również te wodoszczelne, pozwolą w wygodny sposób przewozić niezbędne drobiazgi. Na wyposażeniu znajdują się również certyfikowane protektory łokci i
barków marki YF.

Aeris można także doposażyć w certyfikowany ochraniacz pleców SAS-TEC. Walory użytkowe tej lekkiej i bardzo funkcjonalnej kurtki uzupełniają nowoczesny design oraz dwie wersje kolorystyczne.

Poznaj pełne dane techniczne oraz cenę Modeka Aeris.