wybierz

Dni otwarte w Salonie Modeka Motorway już w ten weekend

5-6 kwietnia to data, którą już teraz musisz zarezerwować w swoim motocyklowym kalendarzu! Właśnie w tych dniach odbędą się Dni Otwarte w Salonie Motorway Poznań. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce właśnie w tych dniach? Choćby dlatego, że zapoznanie się z bogatą i pełną atrakcyjnych nowości ofertą salonu, można będzie połączyć ze świetną zabawą w motocyklowym klimacie oraz licznymi atrakcjami.
Ekipa obsługująca salon Motorway tym razem idzie ostro po bandzie, dlatego będzie to niepowtarzalna okazja by m.in. sprawdzić się na symulatorze wheelie od Team Xtreme, przekonać się jak jedzie się na „pijanym rowerze”, docenić serwowany catering, czy zgarnąć atrakcyjne nagrody, które będą czekać na wszystkich odwiedzjących w licznych konkursach i zabawach.

Zobacz wydarzenie na Facebooku

Podczas imprezy będzie także można przetestować wybrane kaski Shoei oraz odzież motocyklową Modeka. Dni Otwarte to również świetna okazja, by skorzystać z atrakcyjnych ofert na wybrany asortyment. Salon Motorway Poznań to wyjątkowe miejsce na motocyklowej mapie Wielkopolski, gdzie fachowa obsługa, motocyklowy klimat oraz szeroka oferta odzieży i akcesoriów motocyklowych łączą się w unikalny sposób, tworząc przyjazne miejsce dla fanów wszystkich jednośladów.

Rezerwujcie termin, zabierzcie koniecznie znajomych i przyjaciół i zajrzyjcie w tych dniach na ul. Romana Maya 1 w Poznaniu, bo naprawdę będzie się działo!