wybierz

Wszystko co musisz wiedzieć – kurtka Modeka Panamericana

Kurtka Modeka Panamericana

Trzy warstwy – inne niż wszystkie!

Modeka Panamericana została wykonana w rewolucyjnej technologii trzech warstw. Nowość spisze się doskonale w codziennej eksploatacji oraz długich wyprawach. Bez znaczenia, w które miejsce świata postanowisz się wybrać, Panamericana zawsze będzie idealnym towarzyszem, który nigdy Cię nie zawiedzie!

Warstwa wierzchnia – bezpieczeństwo!

Warstwa wierzchnia została uszyta z Tactelu, co znacząco wpływa na komfort użytkowania. W miejscach szczególnie narażonych na tarcie Panamericanę wzmocniliśmy Cordurą.  Kurtka oraz spodnie są wyposażone w zestaw certyfikowanych protektorów Sas-Tec – w tym w protektor plecowy!

Warstwy wewnętrzne – termika!

Wewnątrz kurtki znajdziesz dwie wypinane warstwy – pierwsza to membrana Sympatex, która zapewni wodoodporność w najtrudniejszych warunkach oraz zastopuje przepływ powietrza, wlatującego do środka kurtki, nie pozbawiając jej przy tym wysokiego współczynnika oddychalności!
Pod membraną znajdziesz jeszcze jedną warstwę! To ocieplenie na chłodniejsze dni. Modeka Panamericana to pierwsza kurtka w kolekcji Modeki, w której będziesz mógł użyć podpinki jako osobnej kurtki!  To świetna nowina, a fakt ten docenią podróżnicy, którzy po całym dniu jazdy będą chcieli odpocząć przy ognisku lub udać się na wieczorny spacer po mieście.