wybierz

Modeka Ruven: Skóra nie tylko na motocykl

Szukasz eleganckiej i dodającej charakteru kurtki skórzanej, która sprawdzi się równie dobrze na motocyklu, co podczas wieczornego wypadu na miasto ze znajomymi? Sprawdź najnowszą ofertę niemieckiej firmy Modeka, a w niej zwróć szczególną uwagę na wchodzący właśnie do kolekcji model Ruven.

Ta kurtka motocyklowa została stworzona dla fanów klasyki oraz osób, które nie chcą się czuć jak Transformers po zejściu z motocykla. Uszyto ją z wysokiej jakości woskowanej skóry bydlęcej, która daje zarówno ochronę przed otarciami i warunkami atmosferycznymi, jak również wysoki komfort użytkowania.

Ruven wyposażono w termoplastyczne, certyfikowane protektory barkowe i łokciowe, których można się szybko pozbyć z jej wnętrza, specjalną pętelkę do spięcia ze spodniami oraz system wentylacji AirVent – te elementy docenisz podczas jazdy. Za to zgrabnie umiejscowione wstawki z pikowanej w oldschoolowym klimacie skóry, wygodny i dopasowany krój oraz staranne wykonanie z perforowanym skórzanym wykończeniem od wewnątrz, które połączono z miłą w dotyku kraciastą podszewką, pozwolą poczuć się wyjątkowo i podkreślić twój indywidualny styl.

Do tego leży tak, że już nie będziesz chcieć się z nią rozstać.

Więcej informacji

Cena: 1199 zł.