wybierz

Motocyklowe Dni Otwarte w Salonie Modeka Świdnica

5-6 kwietnia to data, którą już teraz musisz zarezerwować w swoim motocyklowym kalendarzu! Dlaczego? Bo właśnie w tych dniach odbędą się Dni Otwarte w Salonie Modeka Świdnica. Warto odwiedzić to miejsce właśnie w tych dniach? Zdecydowanie tak – choćby dlatego, że zapoznanie się z bogatą i pełną atrakcyjnych nowości ofertą salonu, można będzie połączyć ze świetną zabawą w motocyklowym klimacie oraz licznymi atrakcjami.

Zobacz wydarzenie na Facebooku

Ekipa obsługująca Salon Modeka Wrocław tym razem idzie po całości, dlatego będzie to niepowtarzalna okazja by m.in. spotkać się z Marcinem Dąbrowskim – utytułowanym zawodnikiem Słowackich Mistrzostw Superbike, który jest także licencjonowanym instruktorem  PZM w sporcie motocyklowym. To świetna możliwość by zgłębić wiedzę nt. sportów motocyklowych „od kuchni”, a także otrzymać szansę uczestnictwa w szkoleniu prowadzonym przez Marcina – nagroda trafi do jednego z wylosowanych uczestników wydarzenia. Nie zabraknie także innych atrakcyjnych nagród oraz serwowanego na miejscu cateringu.

Dni Otwarte to również świetna okazja, by skorzystać z atrakcyjnych ofert na wybrany asortyment. Salon Modeka Świdnica to wyjątkowe i dobrze już znane nie tylko lokalnym motocyklistom miejsce, gdzie fachowa obsługa, motocyklowy klimat oraz szeroka oferta odzieży i akcesoriów motocyklowych łączą się w unikalny sposób, tworząc przyjazne miejsce dla fanów wszystkich jednośladów.

Rezerwujcie termin, zabierzcie koniecznie znajomych i przyjaciół i zajrzyjcie w tych dniach do Salonu Modeka Świdnica, bo naprawdę będzie się działo!