Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php:2758) in /wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1164
Modeka Panamericana: Tam, gdzie kończy się plan, zaczyna się przygoda. – Modeka

wybierz

Modeka Panamericana: Tam, gdzie kończy się plan, zaczyna się przygoda.

Panamericana to seria kurtek spodni oraz rękawic motocyklowych, które zostały stworzone nie tylko w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszego zespołu, ale także przy ścisłej współpracy motocyklowych podróżników, którzy sprawdzili każdy aspekt funkcjonalności, komfortu oraz bezpieczeństwa tej odzieży. Zanim Panamericana trafiła do oferty, przejechała prawie wszystkie kontynenty i sprawdzana była w najróżniejszych warunkach. To właśnie dzięki temu mamy 100% pewności, że w Wasze ręce oddajemy produkt, który spełni oczekiwania każdej motocyklistki i motocyklisty.

Zarówno kurtkę, jak i spodnie uszyliśmy z unikalnego połączenia materiałów Tactel 750D oraz Cordura 1000D. Ten pierwszy nadaje konstrukcji niepowtarzalną lekkość oraz dającą swobodę ruchu elastyczność. Jest przy tym miły w dotyku i świetnie wygląda. Drugi ma za zadanie zabezpieczać przed przetarciem i wzmacniać odzież w newralgicznych miejscach. Efektem tego zabiegu jest lekka i bezpieczna odzież, która jest w dodatku niesamowicie przyjemna w użytkowaniu. Zewnętrzną warstwę wspiera wypinana wysokiej jakości membrana Sympatex, która pozwala skórze oddychać, jednocześnie chroniąc przed wiatrem i deszczem. Wiemy, że wewnętrzne warstwy nie zawsze są wygodne do przewożenia po wypięciu, dlatego w męskiej wersji wypinane ocieplenie kurtki może służyć z powodzeniem jako ciepła bluza po dotarciu do celu. W damskiej zastosowaliśmy natomiast ciepłą kamizelkę. Nie trzeba zatem zabierać ze sobą dodatkowej odzieży.

Aby odzież motocyklowa była uniwersalna i funkcjonalna, musi sprawdzać się w każdych warunkach. Dlatego zadbaliśmy nie tylko o dynamicznie regulującą temperaturę membranę i dobre ocieplenie. Zarówno kurtkę jak i spodnie wyposażyliśmy w bardzo wydajne systemy wentylacji AirVent oraz Air Draft. Ich ilość oraz ergonomiczne ulokowanie, pozwala na komfortową jazdę nawet w bardzo ciepłe dni.

O bezpieczeństwo dba nie tylko wytrzymała konstrukcja, ale także certyfikowane protektory SAS-TEC z poziomem ochrony Level 2 w wersji męskiej oraz YF w wersji damskiej. Zarówno położenie protektorów łokciowych jak i kolanowych można regulować, a kurtkę męską można również doposażyć w dodatkowe ochraniacze klatki piersiowej.

Oczywiście kurtkę ze spodniami można spiąć za pomocą krótkiego, lub długiego zamka. Dodatkowo kurtkę wyposażyliśmy w pasek zapobiegający podwiewaniu, gdy nie jest spięta z dolną częścią ubioru, a spodnie w wygodne szelki oraz zapobiegające przypaleniom wstawki z Kevlaru DuPont na łydkach. Nie zabrakło wielu poręcznych kieszeni, w tym tych wodoszczelnych.

W sezonie 2019 kolekcja odzieży oraz dedykowanych rękawic Panamericana została uzupełniona wspomnianą damską wersją kurtki oraz spodni Panamericana Lady w dwóch kolorach oraz nowymi wariantami kolorystycznymi męskiej wersji (oliwkowo-pomarańczowa kurtka oraz czarne spodnie). Jest więc w czym wybierać!

Sprawdź w naszym katalogu:

Kurtki damskie Modeka Panamericana
Kurtki męskie Modeka Panamericana
Spodnie damskie Modeka Panamericana
Spodnie męskie Modeka Panamericana
Rękawice damskie Modeka Panamericana
Rękawice męskie Modeka Panamericana